Výrobky pre dom a záhradu

Syntetické trávniky vždy zelené a svieže, ktoré možno použiť doma aj vonku.

Siete proti krtkom na ochranu zeleninovej záhrady proti škodám spôsobeným krtkami.

kategórie umelých trávnikov:

Syntetické trávniky

Syntetické trávniky Tenax IRISH MAT Line: maximálna kvalita a skvelý prirodzený efekt!
Syntetické trávniky Tenax Mat Line sú vyrobené z vysoko kvalitných panenských materiálov bez ťažkých kovov a vyznačujú sa vysokým prírodným efektom.
Vždy zostanú dokonale zelené a bujné, bez toho, aby ste ich museli kosiť, plieť burinu alebo polievať. Existujú rôzne typy syntetických trávnikov, ktoré sa líšia dĺžkou trávy a odtieňom. Môžu byť použité v interiéri aj exteriéri.
Naše syntetické trávniky nepriťahujú hmyz ani komáre a nespôsobujú alergie. Sú vyrobené zo syntetických čepelí, ktoré sú prišité na odkvapkávaciu podperu, možno ich umývať vodou, nevyžadujú údržbu a možno ich inštalovať podľa jednoduchých pokynov.
Široká škála typov a formátov (vrátane voľne ložených roliek) robí z Mat Line to správne riešenie pre akékoľvek použitie alebo chuť.

Vystuženie trávnika

Na ochranu trávnika pred bežnými chodiacimi alebo záhradnými strojmi a autami, ktoré opakovane prechádzajú okolo, ponúka TENAX tri vynikajúce cenovo dostupné syntetické rošty pre ľahkú automobilovú premávku. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre sú tieto produkty výnimočne odolné a efektívne aj napriek veľmi nízkej hmotnosti a veľkosti.

Sieť proti krtkom

Ľahká, ale veľmi pevná a odolná sieťka proti krtkom špeciálne navrhnutá na ochranu trávnika proti krtkom. Sieťky proti krtkom TENAX sa osvedčili ako veľmi účinné pri zabraňovaní krtkov kopať zem a poškodzovať úrodu.