Výrobky pre stavebníctvo a terénne úpravy

Produkty pre terénne úpravy, projektovanie a modelovanie zelených plôch

Široká škála produktov a riešení pre navrhovanie, modelovanie a údržbu zelených plôch, ako sú vystužené trávnikové systémy, stabilizácia podložia , protierózna ochrana zrázov a svahov, ako aj siete a mreže na spevnenie trávnikov vystavených pešej a automobilovej premávke.

Ochrana trávnika a parkoviska

TENAX ponúka sériu produktov určených na ochranu a spevnenie trávnika, aj keď sa používa ako parkovisko alebo ako plocha s premávkou vozidiel.

Syntetické trávniky

Syntetické trávniky Tenax IRISH MAT Line: maximálna kvalita a skvelý prirodzený efekt!
Syntetické trávniky Tenax Mat Line sú vyrobené z vysoko kvalitných panenských materiálov bez ťažkých kovov a vyznačujú sa vysokým prírodným efektom.
Vždy zostanú dokonale zelené a bujné , bez toho, aby ste ich museli kosiť, plieť burinu alebo polievať. Existujú rôzne typy syntetických trávnikov, ktoré sa líšia dĺžkou trávy a odtieňom. Môžu byť použité v interiéri aj exteriéri.
Naše syntetické trávniky nepriťahujú hmyz ani komáre a nespôsobujú alergie . Sú vyrobené zo syntetických čepelí, ktoré sú prišité na odkvapkávaciu podperu, možno ich umývať vodou, nevyžadujú údržbu a možno ich inštalovať podľa jednoduchých pokynov.
Široká škála typov a formátov (vrátane voľne ložených roliek) robí z Mat Line to správne riešenie pre akékoľvek použitie alebo chuť.

Kontrola erózie

Geomreže, georohože a vegetatívne plsti na obnovu vegetácie, terasovanie a kontrolu erózie zrázov a svahov.

Ničenie buriny a mulčovanie

…odkaz na rozšírenú ponuku ničenia burín a mulčovania TU