Výrobky pre poľnohospodárstvo

Oplotenie pre chov ľahké ale odolné siete, ktoré sú ideálne na stavbu klietok, voliér a na vytváranie a zakrývanie kotercov a plotov pre kurčatá, morky, husi a perličky.
Plastové siete pevné a odolné, na stavbu poľnohospodárskych a zootechnických plotov ideálne pre chov oviec a ošípaných.
Ohradník je účinnou ochranou proti poškodeniu jeleňou zverou. Na zníženie škôd spôsobený jeleňmih je plot pre jeleňov najtrvalejším a najspoľahlivejším riešením kontroly jelenej zveri.

kategórie oplotenie a chov:

CINTOFLEX E

Odolný a ľahký plot pre klietky a voliéry
Exkluzívny výrobný proces jeho nití ponúka plotu TENAX CINTOFLEX E najvyššiu pevnosť v ťahu a vďaka tomu má dlhú životnosť. Jeho ľahké vlákna z neho robia lacné riešenie ideálne na vytváranie voliér a výbehov pre zvieratá na dvore. Pre menšie oká je vhodný do voliér drobného vtáctva a do výbehov pre kurčatá. Je inovatívny, vyrobený zo 100% polypropylénu; vďaka molekulárnej orientácii závitov v oboch smeroch (pozdĺžne aj priečne) ponúka vysokú pevnosť v ťahu a vysokú odolnosť proti roztrhnutiu.

CINTOFLEX D

Flexibilný a odolný plot pre výbehy domácich a dvorových zvierat
Exkluzívny výrobný proces jeho nití ponúka plotu TENAX CINTOFLEX D najvyššiu pevnosť v ťahu a vďaka tomu má dlhú životnosť. Jeho ľahké vlákna a široká sieť z neho robia lacné riešenie ideálne na vytváranie výbehov pre domáce a dvorné zvieratá. Je inovatívny, vyrobený zo 100% polypropylénu; vďaka molekulárnej orientácii závitov v oboch smeroch (pozdĺžne aj priečne) ponúka vysokú pevnosť v ťahu a vysokú odolnosť proti roztrhnutiu.

CINTOFLEX M

Odolný a flexibilný plot pre klietky
Exkluzívny výrobný proces jeho nití ponúka plotu TENAX CINTOFLEX M najvyššiu pevnosť v ťahu a vďaka tomu má dlhú životnosť. Jeho ľahké vlákna z neho robia lacné riešenie ideálne na vytváranie voliér a výbehov pre zvieratá na dvore. Ľahký a flexibilný, avšak vysoko odolný proti roztrhnutiu, používa sa hlavne na stavbu klietok pre malé vtáky a papagáje a výbehy kurčiat. Je inovatívny, vyrobený zo 100% polypropylénu; vďaka molekulárnej orientácii závitov v oboch smeroch (pozdĺžne aj priečne) ponúka vysokú pevnosť v ťahu a vysokú odolnosť proti roztrhnutiu.

EXAGON

Ochranná sieťka na zem pre kurníky
Šesťhranná sieťovina so zosilnenými a hladkými okrajmi, vyrobená z UV ošetreného HDPE,
Ochranná sieťka Tenax EXAGON na ochranu pôdy pre hydinu je ideálna na použitie v oblastiach, kde sa hydina aktívne škriabe a hľadá potravu. Ponúka ochranu pred ničením trávnatých plôch pôdnou eróziou a odstraňovanie koreňov umožňuje zachovanie esteticky príjemného prostredia.

AVIARY

Viacúčelová sieťka proti krtkom
Sieťovina AVIARY sa ľahko tvaruje a je odolná. Nepoškodzuje sa pri kontakte so zemou a účinne chráni plodiny. Vďaka unikátnemu výrobnému procesu je vysoko odolný proti roztrhnutiu, flexibilný a ľahký. Je to cenovo výhodná a kvalitná sieťka proti krtkom.
Navyše odoláva vtáčím výlučkom a slanej korózii a možno ho použiť na stavbu výbehov pre kurčatá, klietok pre malé vtáky, výbehov pre malé domáce zvieratá a na zakrytie kurníkov, na oplotenie zeleninových záhrad a jazierok.

C-FLEX

Silná a odolná ochrana proti poškodeniu jeleňovou zverou
Jelene patria medzi najkrajšie zvieratá v prírode, no jeleň na vašich poliach je problém.
Keď sú prírodné zdroje obmedzené, jelene sa približujú k domom a poškodzujú záhrady, polia a sady. Zrážky medzi autami a jeleňmi sú navyše veľmi nebezpečné pre ľudí aj zvieratá
Ochranná sieť je trvalým a účinným riešením na zníženie tohto poškodenia
Polypropylénový plot TENAX C-FLEX je cenovo výhodné riešenie na ochranu vašej nehnuteľnosti pred týmito tvormi. Vďaka unikátnemu procesu rozťahovania v oboch smeroch je neskutočne pevný a odolný, no zároveň je ľahký a pružný. Je ošetrený UV žiarením, takže si zachováva farbu a vlastnosti v priebehu času nezmenené.
Jeho okrúhla štruktúra závitu je originálnou vlastnosťou TENAX C-FLEX.
Deer Fence je praktická a cenovo výhodná metóda na ochranu sadov, krajiny a viníc, ako aj malých plôch a záhrad.

C-FLEX

PE pletivo pre vonkajší chov slimákov
Ploty sú najdôležitejšími stavbami pre vonkajší chov slimákov a sú nevyhnutné pre správnu a nenákladnú produkciu. V skutočnosti musia zabrániť slimákom v úniku , zabrániť predátorom vstúpiť do oblasti chovu, rozdeliť rôzne štádiá životného cyklu slimákov (fáza narodenia a výkrmu) a uľahčiť správne dýchanie mäkkýšov.
TENAX ELIX PRO, čierna monofilová tkaná sieť vyrobená zo 100% HDPE polyetylénu, zabraňuje slimákom liezť a uniknúť a vďaka svojim dvom volánkom ich chráni pred dravosťou vtákov.
Špeciálny proces UV stabilizácie polymérov redukuje poškodenie spôsobené slnečným žiarením, čím zabezpečuje dlhú životnosť a správnu ventiláciu.
Ak je zariadenie správne nainštalované pomocou siete TENAX ELIX PRO na slimáky, farmár môže pracovať menej, čo vedie k úspore práce.
Poznámka : K sieti sú prišité dva horizontálne volány široké 14 cm, jeden vo výške 60 cm a druhý vo výške 90 cm od zeme. Celková výška siete zahŕňa dva volány.