Výrobky pre poľnohospodárstvo

Plastová sieť na podporu popínavej zeleniny, kvetov a rastlín

Ľahké a ľahko inštalovateľné, UV ošetrené, odolné voči baktériám, chemikáliám a plesniam, je ideálny na pestovanie rezaných kvetov a popínavej zeleniny.

Je polypropylénové pletivo, ktoré spôsobilo revolúciu v systéme pestovania rezaných kvetov. Nahradilo kovové pletivá, železné mreže a materiály podliehajúce skaze, ako je bambusová trstina alebo drevo, ktoré sa tradične používajú na vytváranie oporných a separačných rámov. Ponúka výhody priemyselne vyrábanej plastovej siete: je trvanlivé, ľahké, ľahko sa presúva, rýchlo sa inštaluje a je odolné voči vonkajším vplyvom. Ľahko  sa inštaluje a je cenovo výhodné. Je vyrobené z polypropylénu najvyššej kvality a je vyrobený dvojitým procesom napínania a vytláčania, ktorý zaisťuje optimálnu pevnosť a maximálnu životnosť.

Sieťka pre kvetinárstvo

Polypropylénové pletivo sa používa na pestovanie rezaných kvetov, ak je inštalované horizontálne.
Ideálne na pestovanie mnohých odrôd kvetov: karafiáty, chryzantémy, sedmokrásky, gladioly, ľalie, orchidey, ruže, hľadiaky.

Sieťka pre popínavé rastliny

Polypropylénové pletivo ak je inštalované vertikálne, sa používa na pestovanie popínavej zeleniny, ako je hrach, fazuľa, paradajky, uhorky, paprika, baklažány, cukety a popínavé tekvice.