Výrobky pre priemysel

Plastová sieť na podporu popínavej zeleniny, kvetov a rastlín

Inteligentné a recyklovateľné riešenie na spevnenie netkaných a technických papierov prostredníctvom laminácie.

Extrudované bi-orientované siete majú mnoho aplikácií ako výstuž pri výrobe priemyselných tkanín, laminárnych kompozitov, plastov, papiera a na štrukturálnu podporu polyuretánových sedadiel pre autá, vlaky a lietadlá. Na rozdiel od tkaných štruktúr majú extrudované biorientované siete jasnú výhodu, že sú odolné voči rebríku a zachovávajú si vysokú rozmerovú stabilitu počas celého výrobného procesu. To umožňuje získať produkty, ktorých fyzikálne a mechanické vlastnosti sú ideálnym doplnkom látky, obalu alebo papiera.

Proces molekulárnej orientácie umožňuje dosiahnuť rovnomerné mechanické vlastnosti, dokonca aj na sieťach väčších ako 4 metre na šírku, takže výkon hotového produktu sa výrazne zvýši. Biorientované siete sa vyrábajú so závažiami a okami vhodnými pre akúkoľvek aplikáciu.

• rozmerová stálosť a pravidelnosť, • vysoká mechanická odolnosť, • pružnosť a výstuž, • odolné proti roztrhnutiu, • recyklovateľný a spáliteľný materiál, • nízka hmotnosť, • nízka hrúbka

R – armovacie siete

Polypropylénové orientované ľahké siete s nízkou hrúbkou.

Fyzikálne a mechanické vlastnosti
Maximálna šírka: 6,00 m
Minimálna hrúbka: 0,23 mm
Maximálna hrúbka: 0,70 mm
Pracovná min. Teplota: -20°C
Pracovná max. Teplota: +120°C
Farba: číra / prispôsobená
Sieťovina: štvorcová
Minimálna hmotnosť: 5 g/m2

BI-Planar extrudované sieťky

Polypropylénové pletivo sa používa na pestovanie rezaných kvetov, ak je inštalované horizontálne.
Ideálne na pestovanie mnohých odrôd kvetov: karafiáty, chryzantémy, sedmokrásky, gladioly, ľalie, orchidey, ruže, hľadiaky.