Výrobky pre dom a záhradu

Ploty pre dom a záhradu, plastové pletivá a ploty, drôtené pletivá, siete proti hmyzu

Plastové sieťky na ochranu na ploty, zábradlia a balkóny: zabraňujú vypadávaniu predmetov a prechodu zvierat; plastové ploty , ľahké, ale pevné ako kov na trvalé oplotenie, drôtené pletivá pre klietky pre hydinu a malé zvieratá.

Plastové sieťky na ochranu

Plastové sieťky TENAX poskytujú jednoduché, všestranné a farebné riešenie pre široké spektrum použitia. V závislosti od veľkosti a farby sieťky ich možno použiť ako ochranu balkónov, zábradlí a vetracích otvorov, ako vetrolam alebo na zakrytie predmetov pred pohľadom. Ľahko sa tvarujú a inštalujú a sú vyrobené z recyklovateľných, netoxických a vysoko kvalitných materiálov.

Plastové ploty

Plastové ploty TENAX z polypropylénu prechádzajú špeciálnym procesom molekulárnej orientácie nití v dvoch smeroch, aby sa ďalej zvýšila pevnosť v ťahu. Technológia TENAX v plastoch tak vytvorila cennú alternatívu ku kovu. Biorientované pletivá TENAX sú nákladovo efektívne, ľahko sa s nimi manipuluje a používa sa, sú odolné a šetrné k životnému prostrediu.

Drôtené pletivá na ochranu

Kovové ploty TENAX siahajú od ochranných a dekoratívnych plotov do záhrady až po tradičnejšie drôtené siete na stavbu klietok, ohrád pre sliepky a malých výbehov na dvoroch.

Závit vyrobený zo železa alebo ocele je potiahnutý plastom pre najdekoratívnejšie výrobky, galvanizovaný pre pevné a pevné oká alebo je opracovaný v trojitom torznom stave, keď sa vyžaduje väčšia flexibilita.

Hrany

Trávnikové obruby Tenax sú ideálne na použitie okolo kvetinových záhonov a trávnikov , pretože ich oddeľujú a zároveň sú dekoratívne.
Sú dostupné v rôznych materiáloch a veľkostiach, aby vyhovovali väčšine aplikácií a rýchlo a jednoducho sa inštalujú.