Výrobky pre dom a záhradu

Rad krásnych umelých živých plotov

Rad krásnych umelých živých plotov. Syntetické živé ploty TENAX clonia, zdobia a vylepšujú priestory; môžu byť použité ako vertikálna zeleň a zelené steny do interiéru a exteriéru, do malých i veľkých priestorov a ako skutočné dizajnérske prvky na vylepšenie prostredia. Tento rad sa dodáva v troch rôznych verziách v závislosti od použitia a podpory listov.

Vertikálna záhrada

Rad krásnych umelých živých plotov s 3D listami. Polyetylénové listy, ktoré sú plné a bujné, výrazne zvyšujú prirodzený efekt produktu tým, že presne reprodukujú vzhľad a sfarbenie prírodných živých plotov. Vo verzii PANEL je podpera zložená z modulov so štvorcovou plastovou mriežkou, ktoré sa dajú ľahko poskladať a získať tak požadovaný rozmer.

Výsuvné treláže

Rad krásnych umelých živých plotov s 3D a 2D listami. Polyetylénové listy, ktoré sú plné a bujné, výrazne zvyšujú prirodzený efekt produktu tým, že presne reprodukujú vzhľad a sfarbenie prírodných živých plotov. Vo verzii X-TENS sú krídla podopreté roztiahnuteľnou mrežou z prírodného dreva alebo plastu, ktorá sa dá ľahko prispôsobiť rôznym priestorom a môže byť inštalovaná vertikálne alebo horizontálne.

Syntetické živé ploty

Rad krásnych umelých živých plotov s 3D a 2D listami. Vo verzii PLUS rolka štvorcového plastového pletiva podopiera listy, čím sa spája pohodlie rolky a jej jednoduché použitie. Syntetické živé ploty TENAX majú viacero použití: originálna zástena na balkóny; na renováciu starej brány alebo na dočasné zakrytie plotu, kým kvety alebo rastliny rastú. Dokonale napodobňujú prírodný produkt a sú ľahké a všestranné.