Výrobky pre dom a záhradu

Zimné rúna, ničenie buriny, mulčovanie, siete na popínavé rastliny, ochrana plodín

Široká škála produktov pre zeleninové záhrady: plastové fólie a kryty na mulčovanie a ničenie buriny ; ochranné netkané zimné rúna na ochranu plodín pred náhlymi zmenami teplôt; siete proti krupobitiu a siete proti vtákom na ochranu plodín a ovocia, siete proti voškám a hmyzu; kolíky a podpery pre popínavé rastliny.

Ochrana plodín

Sieťky proti krupobitiu a sieťka proti vtáctvu na ochranu plodín a ovocia pred krupobitím a poškodením vtákmi.
Sieťky proti voškám na ochranu pred hmyzom. Siete proti krtkom na ochranu zeleninovej záhrady pred krtkami.

Fólie a rúna

Keď príde jar, je dôležité venovať svojim rastlinám veľkú pozornosť: prvé semená a plody by mali byť chránené pred náhlymi zmenami klímy, ako aj pred vetrom a mrazom. Rad plastových fólií a rún
TENAX je ideálny na vytváranie malých tunelov v zeleninovej záhrade. Nielenže zaručujú ochranu plodín, ale tiež podporujú a podporujú rozvoj plodín, vytvárajú mikroklímu, ktorá podporuje rast a približuje zber.

Kontrola buriny a mulčovanie

Mulčovanie je poľnohospodársky postup, ktorý sa dnes používa aj na záhradách a plodinách, na mechanické zabránenie rastu buriny bez použitia chemických herbicídov. TENAX ponúka rad fólií, poťahov a netkaných textílií , ktoré, položené okolo plodín, udržujú vlhkosť zeme, ale zastavujú filtráciu svetla, čím zbavujú semená buriny možnosť rozvinúť sa.

Tútori

TENAX tiež ponúka rad kolíkov , ktoré sú k dispozícii v plastovom alebo potiahnutom kove na podporu rastu rastlín.

Siete na popínavé rastliny

Ľahké, ale veľmi odolné plastové pletivo na podporu popínavých kvetov, rastlín a zeleniny.

Rastlinné väzby

Viazanie rastlín