Výrobky pre dom a záhradu

Ochrana súkromia, tkané siete, syntetické živé ploty a rákosie, dizajnové tienenie

Široká škála tienenia na ochranu súkromia záhrad a balkónov ; tkané siete, syntetické živé ploty, umelé rákosie a nové tienenie Texstyle.

Tkané siete

Polyetylénové pletivo je široko používané v záhradách alebo terasách inštalovaných vertikálne, ako tienenie alebo tienenie proti vetru , alebo na dvoroch a zeleninových pozemkoch, zavesené horizontálne na ochranu vonkajších plôch a vozidiel pred slnečným žiarením.
Široký sortiment s tradičnými výrobkami, ako aj novými originálnymi tkaniami a inovatívnymi predmetmi, všetky vyrobené z vysoko kvalitných polymérov, UV stabilizované a s dlhou životnosťou.

Dekoratívny textový štýl

Rad módnych zásten na ochranu súkromia vyrobených z textilu na ochranu záhrad a terás, ktoré im dodávajú moderný, rafinovaný a elegantný nádych. Vysoko dekoratívna štýlová dekorácia pre moderné budovy.

Umelé trstiny

Syntetické rákosie TENAX poskytujú vynikajúcu alternatívu k prirodzenému skríningu, pretože prírodný bambus má tendenciu hniť a priťahovať dráždivý hmyz. Syntetické rákosie Tenax sú odolné voči vetru a poveternostným vplyvom a vydržia roky.

Siete proti komárom

Na ochranu pred komármi, muchami, pavúkmi a hmyzom tri siete z rôznych materiálov a farieb: zo sklolaminátu, ideálne na okná domov; z hliníka, odolný a vhodný aj na zakrytie malých otvorov doma, na dvoroch alebo v záhradách; z plastu, viacúčelové a všestranné, spájajú estetiku a pohodlie.